Збулася мрія.

/Files/images/Фото-0435.jpg
Всесвітня мережа Інтернет активно заповнює наше життя. І наша бібліотека може з гордістю сказати, що ми вже не просто бібліотечний заклад, а публічний інститут, в якому поняття "комп'ютерні інновації" вже не є якимось недосяжним і незрозумілим.
Ми маємо пункт вільного доступу до Інтернет завдяки програмі "Бібліоміст" і багато наших читачів користуються його послугами./Files/images/SDC11543.JPG
Що ж дало нам відкриття Інтернет-пункту?
Найголовніше - тепер ми маємо можливість задовольнити будь-який запит наших читачів.
А це дало змогу учням покращити вивчення шкільної програми та використання додаткового матеріалу.
/Files/images/DSC02631.JPGУ нас є можливість спілкування з посольствами України за кордоном: читач Ткаченко В.О. рузшукує могилу батька, який загинув у Великій Вітчизняній війні.
Наші читачі відправили свої пропозиції до створення пам'ятника Голодомору у Вашингтоні та написали сценарій відеофільму.
Маленькі читачі-дошкільнята можуть переглядати найновіші мультфільми, а школярі молодших класів - вивчати правила охорони життя за допомогою презентацій "Поради королеви безпеки".

Дуже важливим досягненням ми важаємо те, що змогли повернути з вулиці багатьох дітей, які не знали, куди подіти свій вільний час, а тепер присвячують його спілкуванню в соціальних мережах та між собою в стінах бібліотеки. А ще у нас з'явилася бібліотечна сторінка в "Однокласниках", де ми спілкуємося з колегами.

Збулася мрія дітей та дорослих нашого мікрорайону!