Україна, війна, довкілля

2024-04-19

З огляду на збитки, які військові дії спричиняють не тільки інфраструктурі та населенню України, можна стверджувати, що росія чинить екоцид на нашій території. Важко навіть уявити скільки часу потрібно на очищення та відновлення наших земель, водних ресурсів та повітря. В зв’язку з цим в бібліотеці відбулися екочитання «Україна, війна, довкілля». Учні середнього та старшого шкільного віку читали уривки з книг, представлених на одноіменній книжковій виставці. Адже зрозуміло вже зараз – наслідки цієї війни кожен українець відчуватиме на собі дуже тривалий час. Екологія та її вплив на здоров’я кожного українця є однією з проблем післявоєнного відновлення в Україні, яка потребує спільних зусиль для її подолання.