Година безпеки

2024-03-01

«На перехресті висить чаклун триокий, але ніколи не дивиться трьома очима відразу. Що ж це?»,- з таких слів розпочалася година безпеки у бібліотеці. Діти з задоволенням відповідали на питання для чого потрібний світлофор, де потрібно очікувати автобуса, коли можна починати посадку в громадський транспорт, який порядок посадки й виходу із громадського транспорту, з якого віку дозволяється виїжджати на велосипеді на вулицю. Бібліотекарка Алла Пономаренко розповіла про важливість дотримання правил дорожнього руху та наголосила на особливій уважності на дорозі в темну пору доби. Вона порадила носити світловідбиваючі елементи, адже вони потрібні, щоб бути помітними в темряві, та запропонувала виготовити їх власноруч. Діти охоче взялися до роботи – майстрували флікери у формі метелика.