Святий Миколай дарує дива

2023-12-06

Увесь світ нині живе у передчутті різдвяно-новорічних свят, в очікуванні казки і дива. Незважаючи на війну, наші діти також чекають найулюбленішого свята – свята Миколая. А ще в цей день ми вітаємо воїнів Збройних сил України. 6 грудня на пізнавальні посиденьки «Святий Миколай дарує дива» працівники бібліотеки завітали до найменших користувачів книгозбірні, щоб розповісти про традиції у святкуванні цього свята, показати, які книжечки є у бібліотеці. Діти розповідали, чого найбільше хочуть отримати від Миколая та робили поробки для воїнів. Всі найбільше чекають Перемоги. Цим заходом ми підтримали Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання», гасло якої – «Бути своїми».