Передай добро по колу

2023-11-10

Приводом для заходу «Передай добро по колу» став Всесвітній день Доброти. До бібліотеки завітали учні школи «Мрія», щоб розповісти про гарні вчинки, які вони робили для людей і тварин. Діти по черзі говорили своє ім’я і називали добру справу, яку вони зробили нещодавно. Наприкінці заходу хлопчики і дівчатка звернулися один до одного з щирими побажаннями, нагадуючи Правила доброти: допомагай слабким, маленьким, хворим , жалій інших, не заздри, бережи природу та охороняй її, шануй працю інших людей, допомагай у біді, не будь жадібним, люби своїх близьких. Бібліотекарі познайомили дітей з цікавими книгами з даної теми та із старовинними матеріалами, які подарували наші читачі в народознавчу світлицю.