Я з України!

2023-07-28

Бібліотека активно долучилася до відзначення Дня Української державності. Бібліотечні працівники об’єдналися з Центром комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, щоб разом провести це свято. Вихованці Центру поповнили свої знання цікавими фактами з історії України, ознайомилися з літературою з книжкової викладки «Скарби Української державності». А ще хлопчики та дівчатка взяли участь у вікторині «Чим славиться Україна» та відео-геймі «Дівочий вінок», пограли в ігри «Яке Дніпро», «Час загадок», переглянули чудовий мультфільм «Я з України» та заспівали разом з героями мультфільму пісню «Ой, у лузі червона калина». На закінчення свята кожен побажав рідній країні від щирого серця миру, процвітання, добробуту та отримав посвідчення «Справжній українець».