Читач сказав: «Браво».

2018-09-15

/Files/images/20180915_124546.jpg
15 вересня дитяча бібліотека гостинно запросила мешканців мікрорайону на День краєзнавства «Письменники рідного краю дарують нам творів розмай». Свято розпочалося з прес-калейдоскопу «Добрий ранок, рідне місто». Протягом дня відвідувачі мали змогу ближче познайомитись з книгами на виставці «Літературне сузір’я Кіровоградщини». Бажаючі взяли участь у презентації книги Юрія Яновського «Таємниці Байгорода», літературному флеш-мобі «Поезії чарівні звуки вустами користувачів бібліотеки». Для самих маленьких проведено поетичне віконце «Який широкий світ!» (за творчістю Олени Горобець). Закінчилося свято вуличною акцією «Кропивницький читає», під час якої бібліотекарі роздавали рекомендаційну шпаргалку «Читач сказав: «Браво».

/Files/images/20180915_104806.jpg