В світі цікавого

2017-06-17

/Files/images/FotorCreat.jpg
"В світі цікавого" - так назвали літературний вікенд бібліотекарі філії №12, запрошуючи юних користувачів відвідати бібліотеку вихідного дня. Надзвичайно цікаво влітку в бібліотеці, бо канікули – це не бездумне гаяння часу чи байдикування. Можна піти до річки чи в парк, поїхати на море, а можна прийти до бібліотеки почитати книгу або поспілкуватися з друзями в інтернет-центрі. Цього дня хлопчики та дівчатка познайомилися зі всіма відділами книгозбірні, з захопленням доторкнулися до великих, маленьких та рідкісних книг і, навіть, з задоволенням потанцювали в читальному залі. А ще бібліотекар Валентина Франчук запропонувала дітям відправитися в подорож до казкової країни і взяти участь в цікавій вікторині, веселих конкурсах та різноманітних розвагах.