Спасибі вам, солдати, за життя

2017-05-05

/Files/images/FotorCreated.jpg
"Спасибі вам, солдати, за життя" - так називався літературно-патріотичний ранок, який відбувся в бібліотеці напередодні двох великих свят - Дня Пам'яті та Примирення і Дня Перемоги над нацизмом. Учні 1-го класу ЗОШ "Мрія" та шестикласники школи "Вікторія-П" згадали знайомі та дізналися нові факти з історії Другої світової війни. Для нас це - історія, а для наших дідусів та бабусь - це частина життя, та найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серці смутком і болем. Хлопчики та дівчатка із затамуванням подиху слухали розповідь про жорстокі смертельні бої на території України, про долі дітей, обпалених війною, окупацію нашої області. Згадали і про воїнів на Сході нашої країни... В тиші бібліотеки звучали пісні та вірші українських авторів про Перемогу та символ пам'яті жертв війни - червоний мак. Закінчився захід хвилиною мовчання - присутні вшанували тих, завдяки кому ми живемо під мирним небом.

/Files/images/0-2(3).jpg/Files/images/0-4.jpg

/Files/images/0-2(4).jpg/Files/images/0-2(2).jpg