Книгоманія

2017-03-22

/Files/images/00.jpg
22 березня у бібліотеці відбувся конкурс «Книгоманія- 2017», в якому користувачі бібліотеки, учні 6-7 класів, змагалися за звання найкращого читача бібліотеки.
Конкурс проводивсяся з метою підвищення рівня особистого розвитку дітей через заохочення їх до систематичного читання художньої літератури. Девізом змагання стали слова, які написав П.Гоць:

Для нас всіх книга – світло знань,
Для нас всіх к
ига – зорі ночі.
Моя сім’я, моя рідня,

Мій розум, серце моє, очі… .
Дзвінко, цікаво, захоплююче розповідали діти про улюблені книги, вміло використовуючи свою уяву, фантазію і артистизм.
Почесне журі у складі 3-х чоловік підвело підсумки і оголосило переможців конкурсу, які набрали найбільше число балів і були найерудованішими, найактивнішими, найкмітливішими. Це - учень 6-го класу ГНТН Артем Мандат та учениця 7-го класу ГНТН Марія Гретченко. Вони й отримали звання «Суперчитач бібліотеки» та приймуть участь у наступному етапі конкурсу.