Я тебе знайду

2017-02-03

/Files/images/0001-6.jpg
У бібліотеці було проведено бібліотечно-бібліографічний детектив «Я тебе знайду». Мета - допомогти дітям оволодіти знаннями, прийомами самостійного пошуку інформації ручним та електронними способами. Розпочалася зустріч із знайомства з вебліографічними та рекомендаційними списками. Діти згадали про те, які таємниці зберігають каталоги, розташування книг у бібліотеці, будову книги. Адже для того, щоб швидко знайти потрібну книгу, треба мати певні знання. Далі, як справжні детективи, діти шукали автора книги про Гаррі Поттера, книгу про дерев’яного хлопчика, який заблукав, знайшли країну Сонячних зайчиків, відповіли на питання бліц-турніру «Бібліографія». Переможцем стала Анастасія Голубицька. Заняття з підвищення бібліотечно-бібліографічної грамотності пройшло цікаво, жваво та ефективно.