Тут береже Україна вічний сон молодих своїх синів

2017-01-27

/Files/images/0001-5 (3).jpg

З метою ознайомлення читачів з трагічними сторінками українського народу та виховання патріотизму напередодні Дня пам’яті героїв Крут у дитячій бібліотеці для учнів 4-го класу школи "Вікторія-П" провели годину історичної пам’яті «Тут береже Україна вічний сон молодих своїх синів». Із розповіді бібліотекаря діти дізнались про трагедію під Крутами, де у 1918 році в нерівному бою з більшовицькими військами полягли за незалежність України більше 300 молодих патріотів – студентів Київського університету Святого Володимира та членів Кирило-Мефодіївського братства. Крім розповідей бібліотекаря про ті часи, було проведено вікторину «Я люблю тебе,Україно!», а також учні переглянули фільм «Лист без конверта», після якого всі присутні дійшли висновку: не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

/Files/images/0001-5 (2).jpg

/Files/images/0001-5.jpg